środa, 21 kwiecień 2021 00:00

Kontynuacja ubezpieczenia OC członków Zarządów Okręgowych oraz członków Zarządów Kół Łowieckich PZŁ

W związku ze zbliżającym się nowym okresem ochrony ubezpieczeniowej odpowiedzialności cywilnej Członków Zarządów Okręgowych PZŁ, Członków Zarządu Kół Łowieckich PZŁ (01.05.2021 – 30.04.2022)  uprzejmie informujemy Państwa o możliwości przystąpienia lub kontynuacji ubezpieczenia.

W celu ułatwienia podjęcia decyzji o przystąpieniu lub kontynuacji ubezpieczenia na kolejny okres, w zakładce UBEZPIECZENIA w sekcji poświęconej ubezpieczeniu Kół Łowieckich, na stronie www.pzlow.pl , umieszczone zostały nowe wzory deklaracji przystąpienia do w/w ryzyk.
Uprzejmie prosimy o dokonanie wyboru odpowiedniego wariantu ubezpieczenia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej  oraz podpisanie deklaracji.

Nowe deklaracje należy przesłać najpóźniej do dnia 28.04.2021 w formie skanu na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub drogą pocztową do TU Wiener S.A. na adres:
TU Wiener S.A.
Przemysław Kuszerski
ul. Wołoska 22A  
02-675 Warszawa

Tak jak w latach ubiegłych, Koła Łowieckie dokonują wpłaty składki   na rachunek bankowy właściwego terytorialnie Zarządu Okręgowego w terminie do dnia 30.04.2021,  Zarządy Okręgowe  przekazują zbiorczo składkę za wszystkie Koła Łowieckie  do Zarządu Głównego w terminie do 10.05.2021, Zarząd Główny odprowadza łączna składkę za wszystkie Koła Łowieckie i  Zarządy Okręgowe do TU Wiener SA w terminie do 15.05.2021.

Wszelkie wątpliwości  odnośnie zakresu ochrony ubezpieczeniowej i realizacji trzyletniej umowy ubezpieczenia  prosimy kierować bezpośrednio do Pani Dyrektor Agaty Dudek  – TU Wiener SA w formie email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do zespołu obsługi Klienta brokera WDB S.A.:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bez względu na przedłużony proces zbierania deklaracji oraz składki, TU Wiener SA potwierdza zachowanie  ciągłości i kontynuacji ochrony ubezpieczeniowej w zakresie odpowiedzialności cywilnej Członków Zarządu  Zarządów Okręgowych  i Kół Łowieckich PZŁ na kolejny okres ubezpieczeniowy od 01.05.2021r do 30.04.2022r.

Zadanie kompleksowej obsługi ubezpieczeniowej  powierzono spółce WDB S.A. Jest to broker, który posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu grupowymi programami ubezpieczeniowym.
Kontakty do brokera znajdziecie Państwo w zakładce UBEZPIECZENIA na stronie www.pzlow.pl