wtorek, 14 sierpień 2018 00:00

Wydłużenie okresu przystępowania do Ubezpieczenia OC Kół Łowieckich do 31.08.2018r.

Szanowni Państwo,

1. W związku z dużym zainteresowaniem Kół Łowieckich, które dotychczas nie przystąpiły do ubezpieczenia, uprzejmie informuję Państwa, iż po uzgodnieniu z Ubezpieczycielem tj. Gothaer TU S.A. został wydłużony okres przystępowania do ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zarówno Członków Zarządu  Zarządów Okręgowych jak i Członków  Zarządu Kół Łowieckich do dnia 31 sierpnia 2018r.

W celu ułatwienia podjęcia decyzji,  w załączeniu przekazuję wzory deklaracji przystąpienia do w/w ryzyk ubezpieczeniowych, Warunki szczególne ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Członków Zarządu i Członków Kół Łowieckich,  Warunki szczególne ubezpieczenia Ochrony i Asysty Prawnej Członków Zarządu i Członków Kół Łowieckich wraz z kartami produktów.

Uprzejmie proszę o przekazanie tej informacji do wszystkich Kół Łowieckich PZŁ, szczególnie do tych , które dotychczas nie zostały objęte ochroną ubezpieczeniową do dnia 31 sierpnia 2018.

Wypełnione i podpisane Deklaracje przystąpienia do ubezpieczenia Koła Łowieckie przekazują bezpośrednio do naszej Kancelarii Brokerskiej MODUS w formie:
Elektronicznej - skanem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dokonują zapłaty składki ubezpieczeniowej na rzecz:
Kancelarii Brokerskiej Modus sp.z o.o ul. Piaskowa 6/73 01-067 Warszawa nr  rachunku: 95 1500 1689 1216 8007 4986 0000.
lub
Listownej
- deklaracje wraz z potwierdzeniami przelewu mogę również zostać przesłane pocztą na adres:
Kancelaria Brokerska Modus Sp. z o.o.
ul. Gałeckiego 14
96-100 Skierniewice

 

2. Przedstawicielom Zarządów Okręgowych Kół Łowieckich i Członkom Kół Łowieckich, którzy rozszerzyli ochronę ubezpieczeniową o szkolenie RODO zostanie udostępnione szkolenie On-line w zakresie przepisów prawa o ochronie danych osobowych. Aby móc skorzystać z tej formy szkolenia, należy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.łać imię i nazwisko osoby wskazanej do dobycia szkolenia wraz z podaniem numeru telefonu i adresu e-mail. Po uzyskaniu tych informacji w przeciągu 30 dni otrzymacie Państwo e-mail z dostępem do internetowego portalu szkoleniowego. Szkolenie należy zrealizować w ciągu 60 dni od daty uzyskania dostępu, a po jego zakończeniu zostanie wystawiony certyfikat ukończenia. Nie dotyczy osób, które już przekazały w/w informacje.

 

3. Informuje również, iż  w celu zgłoszenia szkody lub uzyskania Asysty Prawnej Ubezpieczony zobowiązany jest złożyć wniosek do firmy CORIS LEX SERVICES SP. Z O.O. - przedstawiciela Ubezpieczyciela
Wniosek może być złożony przy zastosowaniu jednej z poniższych form przekazu:
a) telefonicznie, pod numer telefonu 22 749 62 18  , czynnym 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 9.00 do 21.00.;
b) pocztą elektroniczną, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  czynny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Jednocześnie przesyłam Państwu w załączeniu skan oryginału polis nr COR 046094 dotyczącą ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Członków Zarządu Okręgowego oraz skan polisy nr COR046093 dotyczącą ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Członków Koła Łowieckiego i Członków Zarządu Koła Łowieckiego.
--
Z poważaniem
 Monika Brzózka
Kancelaria Brokerska MODUS Sp. z o. o.
tel./fax 46 834 92 45, TEL. KOM. 727 600 004
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Leokadia Trębska
Broker prowadzący ubezpieczenie
Adres do korespondencji: ul. Gałeckiego 14 lok. 3, 96-100 Skierniewice
Biuro Zarządu: ul. Piaskowa 6 lok. 73, 01-067 Warszawa